Камелія (Камелия), мережа квіткових магазинів в Києві

Про компанію

Телефон
+380(44)495-00-00 - Багатоканальна лінія мережі салонів"Камелія", +380(67)214-64-69 - Телефон інтернет-магазину "Камелія"
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 44.ua
08:00 - 20:00
Зараз відкрито
Телефон
+380(63)118-19-20 - торговий зал, +380(44)583-46-66 - відділ кімнатних рослин, +380(44)583-46-65 - відділ кімнатних рослин, +380(67)401-70-22 - садовий центр, +380(44)583-46-64 - відділ зрізаних квітів
08:00 - 19:00
Зараз відкрито
Про компанію, фото-1

Свій шлях у квітковому бізнесі ми починали в 1994 році з імпорту зрізаних квітів і кімнатних рослин з Голландії.

Попрацювавши деякий час в цій сфері, ми вирішили побудувати власне виробництво квітів на Україні за новітніми голландськими технологіями.

Зараз розмір наших сучасних і високотехнологічних теплиць становить 11 га.

Ми постійно розвиваємося, наші фірмові магазини можна побачити в будь-якій частині Києва, їх вже більше 20-ти.

У нас можна знайти найякісніші зрізані квіти, власного виробництва, екзотичні і незвичайні квіти і рослини з будь-якого куточка світу.

Про компанію, фото-2

Наш асортимент також широко представлений кімнатними рослинами від мініатюрних кімнатних до великих садових, і перевершить очікування найвимогливіших покупців.

Ми завжди намагаємося здивувати своїх клієнтів новими колекціями рослин відкритого грунту.

Але не думайте, що наш професіоналізм закінчується на виробництві. Напрямку флористики в нашій компанії приділяється дуже велика увага. Досвідчені флористи в кожному букеті намагаються передати свою любов до квітів і майстерність. Вони можуть створити букет або композицію на будь-яке свято від оформлення шикарного весілля, дня народження до романтичної композиції для закоханих, дитячого букета школяреві або просто подарункового букета квітів, як чоловікам, так і жінкам.

Серед наших клієнтів можна побачити не тільки професійних флористів, дизайнерів, але і просто любителів квітів.

Наше завдання дарувати радість всім!

Телефон для довідок по всій мережі магазинів Камелія (044) 495-00-00

http://camellia.ua

Свой путь в цветочном бизнесе мы начинали в 1994 году с импорта срезанных цветов и комнатных растений из Голландии.

Поработав некоторое время в этой сфере, мы решили построить собственное производство цветов на Украине по новейшим голландским технологиям.

Сейчас размер наших современных и высокотехнологичных теплиц составляет 11 га.

Мы постоянно развиваемся, наши фирменные магазины можно увидеть в любой части Киева, их уже более 20-и.

У нас можно найти самые качественные срезанные цветы, собственного производства, экзотические и необычные цветы и растения из любого уголка мира.

ФОТО

Наш ассортимент также широко представлен комнатными растениями от миниатюрных комнатных до больших садовых, и превзойдет ожидания самых взыскательных покупателей. Мы всегда стараемся удивить своих клиентов новыми коллекциями растений открытого грунта.

Но не думайте, что наш профессионализм заканчивается на производстве. Направлению флористики в нашей компании уделяется очень большое внимание. Опытные флористы в каждом букете стараются передать свою любовь к цветам и мастерство. Они могут создать букет или композицию на любой праздник от оформления шикарной свадьбы, дня рождения до романтической композиции для влюбленных, детского букета школьнику или просто подарочного букета цветов, как мужчинам, так и женщинам.

Среди наших клиентов можно увидеть не только профессиональных флористов, дизайнеров, но и просто любителей цветов.

Наша задача дарить радость всем!

Телефон для справок по всей сети магазинов Камелия (044) 495-00-00