Замовити букет в Києві можна в будь-якому з магазинів мережі "Камелія" або через наш інтернет-магазин, де можна скористатися і послугою доставки квітів по Києву

В інтернет-магазині Камелія можна купити квіти власного і зарубіжного виробництва, м'які іграшки, подарунки, сувеніри, солодощі. Асортимент постійно розширюється новими сезонними колекціями і трендовими товарами.

У нас можна купити декор на Новий рік, Святого Валентина, 8 Березня та інші свята. Всі товари можна замовити як з доставкою, так і забрати самому з нашого магазину.

Вибрати букет можна тут

ТРОЯНДИ
Букет з трояндвід дорогихвід дешевихза популярністюакційні

Сезонні букетивід дорогихвід дешевихза популярністюакційні
Кімнатні рослини
Подарунки
Весільні букетивід дорогихвід дешевыхза популярністюновинки
Гелієві кулі
Новорічний декор

ЧИТАТЬ НА РУССКОМ

Заказать букет в Киеве можно в любом из магазинов сети "Камелия" или через наш интернет-магазин, где можно воспользоваться и услугой доставки цветов по Киеву

В интернет-магазине Камелия можно купить цветы собственного и зарубежного производства, мягкие игрушки, подарки, сувениры, сладости. Ассортимент постоянно расширяется новыми сезонными коллекциями и трендовыми товарами.

У нас можно купить декор на Новый Год, Святого Валентина, 8 Марта и другие праздники. Все товары можно заказать как с доставкой, так и забрать самому из нашего магазина.

Выбрать букет можно здесь